Image Alt

Sosyal Sorumluluk

Sosyal Sorumluluk

Dilan Marangoz Kimdir?

09.04.1992 Ankara / Çankaya Doğumlu olan Dilan Marangoz Serebral palsi hastasıdır. (kısmi felç) (Sağ kol ve bacak sağ hemiperasi) Aynı zamanda Aderanza Grup bünyesinde yönetim kurulunda görev almaktadır.

Yaptığı Projeler Nelerdir?

Sosyal sorumluluk adına ilk olarak 2013-2015 yılları arasında OKAN ÜNİVERSİTESİ bünyesinde Engelsiz Yaşam Topluluğunu kurdu ve başkanlık yaparak farkındalık ve destek projeleri başlattı. Bunların yanı sıra motivasyon konuşmacılığı yaparak bir çok kişiye umut ışığı olmaktadır.

İlk olarak (Okan Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Topluluğu ve Okan Üniversitesi Engelsiz Yaşam Topluluğu Ortak olarak) Serebralpalsili Çoçuklar Derneği / SERÇEV ile söyleşi düzlenmiştir.

  • Okan ÜNİVERSİTESİ Engelsiz Yaşam Topluluğu ve  Bedensel Engeliler Dayanışma DERNEĞİ iftar yemeği
  • Okan ÜNİVERSİTESİ Engelsiz Yaşam Topluluğu ve Çoçuk Gelişimi Bölümü Topluluğu (3 Aralık Rehberliğin Zirvesi)

Dilan Marangoz’un üyesi olduğu dernekler ve katılım sağladığı diğer projeler:

  • Okan ÜNİVERSİTESİ GASTRONAMİ BÖLÜMÜ VE MUTLULUĞUN ADRESİ SOSYAL YARDIMLAŞMA DERNEĞİ Sevgi Kurabiyesi Yapım Atölyesi.  DOWN VE OTİZM’li Bireyler Çocuklarla Birlikte!
  • Tebessüm Cafe kahvaltı organizasyonu
  • BİR CAN BİN UMUT DERNEĞİ Etkinlikleri

Üyeliği  bulunan dernekler:

  1. SEREBRAL PALSİLİ ÇOCUKLAR DERNEĞİ / SERÇEV
  2. MUTLULUĞUN ADRESİ SOSYAL YARDIMLAŞMA DERNEĞİ
  3. TEKSEM ENGELSİZ SANATÇILAR DERNEĞİ
  4. BİR CAN BİN UMUT DERNEĞİ

Amacımız; Bu bağlamda yürüttüğümüz ve destekçisi olduğumuz kurumlarla daha çok insana el vermek vizyonumuzu yüksek tutmaktır. Ve sürekli değişen dünya şartlarında işlerimizin yanı sıra bu tarz gönüllülük esaslı projelerde yer almak bizlere daha çok enerji vermektedir.