Image Alt

Başkanın Mesajı

Başkanın Mesajı

Değerli iş ortaklarımız ve değerli çalışma arkadaşlarım,

ADERANZA GRUP olarak bugün inşaat, turizm, hayvancılık ve otomotiv sektörleri gibi geniş bir faaliyet yelpazesi içinde Türkiye’nin geleceği ve insanımızın yaşam kalitesinin yükseltilmesi için çalışıyoruz. 

Uluslararası düzeyde itibarlı bir kurumsal yapıya erişmek ve ülkemizdeki yaşam kalitesinin arttırılmasına katkıda bulunmak hedefi ile çıktığımız bu yolculukta, en büyük desteği özverili çalışanlarımızdan ve sosyal paydaşlarımızdan alıyoruz.

Kurulduğu günden bu yana faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde, başarılı ve öncü çalışmalara imza atan ADERANZA GRUP olarak yenilikçi anlayışımızı iş süreçlerine de yansıtarak fark yaratıyor, başarılarımızı ülkemizin başarısı olduğu bilinciyle hareket ediyoruz.

Toplumsal alandaki sorumluluğumuzu iş sorumluluğumuzun bir parçası olarak görüyor, ülkemizin kalkınmasını sağlayacak sağlıklı ve eğitimli genç nesillerin yetişmesine katkı sağlamaya yönelik bir sorumluluk anlayışı ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Bundan sonraki dönemde de içinde yaşadığımız topluma ve çevremize olan sorumluluğumuzun gerekliliklerini en iyi şekilde yerine getirmeye, aynı zamanda, gerçekleştirdiğimiz yatırım ve projelerle Türkiye’nin kalkınmasına katkıda bulunmaya devam edeceğiz.

ADERANZA GRUP markası, ismi ile bütünleşmiş olan yenilikçiliği. girişimciliği, sürdürülebilirliği ve sosyal sorumluluk bilincini temsil ediyor.

Bu doğrultuda, faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde, aynı verimlilik ve karlılık anlayışıyla hareket edecek, yeni yatırım fırsatlarını değerlendirme konusunda aktif bir politika izleyeceğiz. Bu politikamız gereği olarak da yeni iş alanlarına girmek üzere yurt içi ve yurt dışında ortaklıklar ve yeni yatırım fırsatlarını dikkatle takip edeceğiz.

Önümüzdeki dönemde de faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda yeni başarılara imza atacağımıza yürekten inanıyorum. Bu vesile ile çalışanlarımıza ve tüm sosyal paydaşlarımıza teşekkür ederiz. 

Saygılarımla

KEREM MARANGOZ